PONOVO U CENTRU PAŽNJE

Video / Fener je tražio gol za pobjedu, a Kartal je zamijenio Džeku: Pogledajte kako je Edin reagovao

Edin je u prošlosti dva navrata burno reagovao na izmjene trenera Ismaila Kartala

Džeko: Igrao do 86. minute. Platforma X

11.2.2024

Fudbaleri Fenerbahčea nisu uspjeli pobijediti Alanijaspor u 25. kolu turske Superlige (2:2), a nije im pomogao ni gol Edina Džeke.

Kapiten reprezentacije BiH se upisao u strijelce u 59. minuti i tako prekinuo golgeterski post koji je trajao pet utakmica. Džeko je igrao do 86. minute kada ga je zamijenio Rajan Kent (Ryan), a kamere su pratile njegovu reakciju.

Edin je u prošlosti dva navrata burno reagovao na izmjene trenera Ismaila Kartala. Čini se da je i sada bio nezadovoljan, ali da nije želio privlačiti dodatnu pažnju nekom reakcijom.

Inače, Fener je prepustio lidersku poziciju Galatasaraju (66) za kojim zaostaje dva boda, dok se Džeko učvrstio na vrhu liste strijelaca sa 17 golova.