NAVIJAČI CRVENE ZVEZDE

Delije sramno vrijeđale Dudića sa "Feđa Turčine...", uslijedio odgovor

Scena s utakmice u Kragujevcu. Screenshot / Arena Sport

1.9.2024

Fudbaleri Crvene zvezde upisali su pobjedu na gostovanju kod Radničkog iz Kragujevca našeg Feđe Dudića (1:0) u 7. kolu srbijanske Superlige.

Zvezda je do pobjede došla pogotkom Mirka Ivanića u 85. minuti, a utakmice je obilježilo i skandalozno vrijeđanje trenera Feđe Dudića.

Delije su sramno vrijeđale bosanskohercegovačkog trenera: "Dudiću, Turčine, napuši se k***ine".

Čim su to navijači Radničkog, uzvratili su nikad glasnije sa skandiranjem "Feđa Dudić", prenosi Telegraf.

Vrijedi istaći da je Zvezda do pobjedničkog gola došla s igračem više, jer je Matija Gluščević zaradio isključenje u 78. minuti.

Inače, Zvezda je lider tabele sa 16 bodova iz šest odigranih utakmica, dok je Radnički na 10. poziciji sa devet bodova manje.