Hiroš: Nije bio dogovor u svlačionici da se povučemo, došli smo ovdje po tri boda

Mislim da možemo žaliti što prvo poluvrijeme nismo dali još koji gol

Hiroš: Žal zbog prilika u prvom dijelu. FK Željezničar / Mirza Demirović

prije 3 dana

Fudbaleri Sarajeva i Željezničara remizirali su u 153. izdanju sarajevskog derbija odigranom u sklopu 8. kola Wwin lige Bosne i Hercegovine (1:1).

Svoje utiske s utakmice podijelio je ofanzivac Željezničara Amer Hiroš koji je u 43. minuti sjajno "namjestio" gol Aleksandru Boljeviću za vodstvo Plavih.

- Mislim da možemo žaliti što prvo poluvrijeme nismo dali još koji gol. Bili smo, po mom mišljenju jedina ekipa u prvih 45 minuta na terenu koja je mogla da ugrozi gol. Imali smo dva-tri, da kažem zicera.

Drugo poluvrijeme se nesvjesno povučemo, to nije bio dogovor u svlačionici, mi smo imali neke druge planove, ali takva je utakmica. Upadnemo u loš ritam i to se na kraju odrazilo. Na kraju 1:1, ne mogu reći da sam zadovoljan, mi smo došli po tri boda i mislim da se to vidjelo, pogotovo prvo poluvrijeme - rekao je Hiroš.