Hladan kao led, ali prži mreže: O Palmerovom pokeru za historiju će se pričati

Palmer je u 20 minuta postigao čak četiri gola

Plamerova standardna proslava gola. Platforma X

prije 10 sati 33 minute

Fudbaleri Čelzija u 6. kolu Premijeršipa na domaćem terenu dočekuju Brajton, a ofanzivac "Plavaca" Kol Palmer (Cole) napravio je pravi šou.

Naime, Palmer je u 20 minuta postigao čak četiri gola i tako postao prvi igrač u historiji koji je u prvom poluvremenu postigao četiri gola.

Prvi gol je postigao u 21. minuti na asistenciju Džeksona (Jackson) za 1:1, da bi sedam minuta kasnije s bijele tačke doveo svoj tim u prednost.

U 31. minuti postiže novi pogodak, a riječ je o pravoj ljepotici iz slobodnog udarca za het-trik.

Uspjeli su iz Brajtona smanjiti samo tri minute kasnije, ali u 41. minuti Palmer ponovo stupa na scenu.

Ovaj put na asistenciju Sanča (Sancho) postiže novi pogodak, svoj četvrti u prvom poluvremenu susreta.

Do sada je na susretima Premijeršipa već postizano pet pogodaka kada je jedan igrač u pitanju, a Palmer će imati priliku da postigne i više od toga. Pogotovo ako uzmemo u obzir dosadašnju formu.

Palmeru je inače nadima "Cold" - (hladan, leden), ali danas je spržio mrežu rivala.