WWIN LIGA BIH

Igman slavio u golijadi i skočio na peto mjesto

Ovo je bila četvrta uzastopna pobjeda Igmana nakon nešto slabijeg početka sezone

Igman: Četvrta pobjeda u nizu. Igman Konjic

prije 2 sata 21 minutu

Fudbaleri konjičkog Igmana slavili su protiv GOŠK-a rezultatom 3:2 u okviru 9. kola Wwin lige BiH.

Ovo je bila četvrta uzastopna pobjeda Igmana nakon nešto slabijeg početka sezone, te se sada nalaze na petom mjestu prvenstva BiH.

Poveli su već u 10. minuti preko Herića, ali je loša reakcija odbrane konjičkog tima kažnjena samo sedam minuta kasnije i Novaković je uspio poravnati.

Herić je drugim golom na susretu donio novu prednost Igmanu, ali Šroler u finišu prvog dijela donosi novo poravnanje.

U nastavku je Igman bio bolji tim, a do pobjede su došli preko Tala (Tallo) kojem je asistirao Hebibović za konačnih 3:2.

Igman je nakon ovog kola peti sa 13 bodova, dok je GOŠK zakucan za posljednje mjesto sa svega jednim osvojenim bodom.