LIGA PRVAKA

Tok meča / PAOK - Borac 3:2

Izabranici Mladena Žižovića, koji ovu utakmicu prati s tribina zbog crvenog kartona, igraju na stadionu "Tumba"

Detalji s meča - Avaz
Slavlje Borca - Avaz
+4

24.7.2024

Fudbaleri Borca poraženi su protiv PAOK-a u okviru drugog pretkola Lige prvaka rezultatom 3:2.

Dva puta su gosti stizali rezultat, no nije bilo snage i za treći put.

Na portalu "Avaza" ste mogli pratiti tekstualni prijenos ovog meča.

TOK MEČA

Kraj meča u Solunu.

80' - Pokušao je Vuković u iz slobodnog udarca, no Kotarski je to odbranio.

73' - Tailson je ubacio loptu u šesnaesterac, ali ona odlazi pravo u ruke Šiškovskog.

68' - Period igre bez puno šansi. Imao jednu priliku Despodovski, no nije donijela promjenu rezultata. PAOK je napravio trostruku izmjenu. Samata, Živković i Kamara su ušli umjesto Brandona, Ozdoeva i Dospodova. Na drugoj strani Hrelja mijenja Kvržića.

53' - Taison je pokušao, no brani to Šiškovski.

51' - Veliki šok za Banjalučane. Svega nekoliko minuta se igralo u drugom poluvremenu i Solunci dolaze do treće prednosti u ovom meču. Strijelac je nekadašnji igrač Votforda Trust Ekong. Krivac za ovaj gol je Šiškovski, koji je loše procijenio loptu, a Ekongu nije bilo teško pogoditi praznu mrežu.

46' - Počelo je drugo poluvrijeme.

Završeno je prvo poluvrijeme.

Detalji s meča. PAOK

45+3' - Izjednačio je ponovo Borac. Svi su mislili da će PAOK otići na poluvrijeme s prednošću, no onda pogađa Enver Kulašin na asistenciju mladog Davida Vukovića.

39' - Ponovo PAOK vodi, a i ovaj put pogađa Kulerakis.

29' - PAOK je i dalje bolja ekipa na terenu, no to im ne daje rezultat.

21' - Nije dugo trajalo slavlje PAOK-a. Sudarili su se igrač i golman PAOK-a, a tom prilikom lopta je dirala ruku i igrača, pa je sviran penal. Erera je preuzeo odgovornost i pogodio.

17 - Gol je. PAOK vodi preko Kulerakisa. On je s ivice peterca glavom postigao gol u mrežu Šišovskog.

14' - Lukić je šutirao glavom nakon centaršuta Erere.

10' - Baba je na bio na liniji šesnaesterca s Grahovcem, ali se sudija nije oglasio.

5' - PAOK ima veći posjed lopte, no još uvijek bez konkretnih šansi.

1' - Počeo meč u Solunu.

19:12 Ukoliko borac priredi iznenađenje protiv PAOK-a, oni bi time već osigurali grupnu fazu Konferencijske lige.