PRVO KOLO

Počela nova sezona Premijer lige BiH, Radnik odnio puni plijen iz Gabele

Junak tima iz Bijeljine i povratnika u elitni rang bh. fudbala bio je Damjan Krajišnik koji je pogodio u 78. minuti

S utakmice u Gabeli. NK GOŠK

3.8.2024

Fudbaleri Radnika iz Bijeljine slavili su na gostovanju kod GOŠK-a u prvoj utakmici nove sezone Wwin lige Bosne i Hercegovine (1:0).

Junak tima iz Bijeljine i povratnika u elitni rang bh. fudbala bio je Damjan Krajišnik koji je pogodio u 78. minuti. Do tog trenutka, domaća ekipa je bila nešto opasnija, izabranici Admira Adžema su prijetili, ali nisu uspjeli doći do gola.

Golman Radnika Nikola Lakić je odbijao nalete domaćih, a onda je u 78. minuti Krajišnik lukavo izveo slobodan udarac i matirao Tarika Karića.

Večeras je na rasporedu još jedan susret 1. kola, a na Grbavici se od 21 sat sastaju Željezničar i Široki Brijeg.