POSLIJE ŠOKANTNOG MEČA

Englezi na naslovnicu objavili Modrića uz natpis: "Cryatia"

Hrvatska je jučer vodila protiv Italije do 98. minute i imala prolaz u narednu rundu, a onda je primila gol

Modrić: Bio neutješan nakon utakmice. AP

prije 5 dana

Fudbaleri Hrvatske na šokantan način ostali su bez pobjede protiv Italije koja bi ih odvela u osminu finala Evropskog prvenstva (1:1).

Hrvatska je vodila do 98. minute, a onda je rezervista Matija Zakanji (Mattia Zaccagni) postigao gol i odveo Italiju u narednu rundu.

"Vatreni" još imaju teoretske šanse da prođu grupnu fazu, ali im se moraju poklopiti pojedini rezultati.

Bilo kako bilo, nakon šokantnog pogotka Italije hrvatski fudbaleri su bili neutješni. Bilo je i suza, a sada je britanski  "Mirror Football" na naslovnicu stavio fotografiju uplakanog Luka Modrića.

Uz fotografiju dominira igra slova "Cryatia", koja je obojena u boje hrvatskog dresa.

- Suze Modrića koji je u posljednjim sekundama prešao put od pobjednika do ruba eliminacije - navodi se iznad naslova.